Artykul

ROWEROWY ATLAS OKOLIC WARSZAWY CARTA BLANCA

Posted by DWPWN

Nakładem wydawnictwa Carta Blanca ukazał się ROWEROWY ATLAS OKOLIC WARSZAWY – propozycja dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Trzecie wydanie tego popularnego atlasu zostało wzbogacone o nową, bardziej wytrzymałą oprawę ułatwiającą użytkowanie.

“Rowerowy atlas okolic Warszawy” to niezbędnik każdego aktywnego warszawiaka – skierowany do wszystkich, którzy wolny czas zamierzają spędzać poza miastem. Książka powstała z myślą o amatorach dwóch kółek, choć z pewnością skorzystają z niej również miłośnicy pieszych wędrówek, a także turyści zmotoryzowani. Atlas przyda się zarówno podczas planowania krótkich wypadów, jak i kilkudziesięciokilometrowych wypraw. Doskonałą orientację w terenie zagwarantuje szczegółowa mapa topograficzna w skali 1:50 000. Treść turystyczna opisana bezpośrednio na mapie podpowie, co można zobaczyć przy okazji takiej wycieczki. W atlasie znalazły się też propozycje najpiękniejszych tras rowerowych o różnym stopniu trudności, czasie trwania itd. Niezapomnianą wycieczkę można rozpocząć w centrum Warszawy, ale i w sercu Puszczy Bolimowskiej, nad Bugiem albo Pilicą, gdzie łatwo dostać się koleją – nawet z rowerem. Z podręcznym atlasem Carta Blanca taki wyjazd musi się udać!

W atlasie m.in.:

  • szczegółowa mapa topograficzna w skali 1:50 000
  • propozycje 12 najciekawszych i najpiękniejszych tras rowerowych
  • bogata treść turystyczna: zabytki architektury, Kampinoski Park Narodowy, parki krajobrazowe, rezerwaty, pomniki przyrody, punkty widokowe
  • warsztaty i sklepy rowerowe, punkty gastronomiczne, plaże, kąpieliska
  • stacje i przystanki kolejowe
  • obszerne objaśnienia znaków stosowanych na mapach topograficznych
  • indeks nazw geograficznych

Related Post

Leave A Comment