Artykul

AKTUALNOŚĆ – POLSKA INACZEJ!

Posted by DWPWN

Polecamy nowe fascynujące przewodniki po Polsce. Wśród nich pierwszy w Polsce przewodnik stworzony przez kobiety dla kobiet. Przeczytaj gdzie wypoczywają gwiazdy i kilkadziesiąt naszych Czytelniczek, jakie miejsca rekomendują. Zobacz jaka jest Polska według kobiet, a także inne równie ciekawe tytuły w serii. Znajdź swój pomysł na udany wypoczynek w Polsce!

Polska według kobiet – pierwszy w Polsce przewodnik stworzony przez kobiety dla kobiet. Bogaty w treść turystyczną, fotografie, mapy oraz informacje praktyczne. Całość pełna wrażeń i przepleciona opisami kobiecych przygód podczas zwiedzania. Panie, wśród nich popularne gwiazdy rekomendują Czytelniczkom miejsca, które je zachwyciły i w których można naprawdę wypocząć.

Polska z dziećmi to niezastąpiony przewodnik kierowany do rodziców, którzy pragną zaplanować udane rodzinne wakacje. Propozycje i mapy wycieczek po Polsce, opisy kilkuset atrakcji turystycznych, legendy i ciekawostki, kolorowe fotografie, plany miast. Dodatkowo porady dla rodziców, jak spędzić wakacje bez stresu, na co uważać i jak leczyć wakacyjne dolegliwości.

Polska. Podróże z historią to nietypowy przewodnik prezentujący kraj przez pryzmat miejsc, na których historia odcisnęła szczególne piętno. W przewodniku obok informacji praktycznych liczne ciekawostki, legendy i felietony historyczne o każdym regionie zilustrowane współczesnymi i archiwalnymi zdjęciami.

Wkrótce w sprzedaży – serdecznie zapraszamy!

Related Post

Leave A Comment