Artykul

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Posted by DWPWN

Dane, które Państwo podajecie w trakcie rejestracji, służą wyłącznie do rozliczeń dokonanych zakupów i realizacji wysyłki. Nie ujawniamy ich nikomu innemu, nie używamy również w celach reklamowych, a jedynie informacyjnych.

W Dom Wydawniczy dbamy o to, aby Państwa dane osobowe były bezpieczne.

 1. Dopóki przeglądają Państwo nasz serwis, nie robiąc zakupów, lub biorą udział w konkursach, pozostają Państwo anonimowi.
 2. Nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy firmom i osobom trzecim Państwa danych osobowych.

Jakie gromadzimy dane i w jaki sposób?

 1. Dane „nieosobowe” – adresy IP, zbierane ze względów administracyjnych (np. bezpieczeństwo) oraz do gromadzenia danych demograficznych. Dane te są zestawiane i udostępniane osobom trzecim (np. statystyki odsłon, ilość wejść na stronę z danego miasta, regionu Polski itp).
  W zestawieniach nie ma danych, pozwalających zidentyfikować pojedynczego użytkownika. Dane te nie mają żadnego związku z danymi osobowymi, powierzonymi nam przez Ciebie.
 2. Pliki „cookies” – małe pliki tekstowe, które www.dwpwn.pl zapisuje na Państwa dysku i przy kolejnej wizycie może z nich odczytać na przykład, czy Państwa zalogowanie na stronie ma się odbyć automatycznie, czy nie. Wyłączenie obsługi plików „cookies” przez przeglądarkę internetową w żadnym wypadku nie pozbawia Państwa dostępu do naszych produktów ani możliwości robienia zakupów.
 3. Dane osobowe – czyli po prostu imię, nazwisko, adres zamieszkania lub inny adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu itp. Informacje te zbieramy wyłącznie za Państwa zgodą. Nigdy nie udostępniamy tych danych firmom i osobom trzecim.
 4. Informacje, które podają Państwo przy zakładaniu konta służą do realizacji zobowiązań, czyli do realizacji Państwa zamówień lub wysyłania informacji o nowych książkach i akcjach promocyjnych. Przechowujemy te dane w naszej bazie.

Jak chronimy Państwa dane?

 1. Procedura pozwala na kontakt z danymi osobowymi wyłącznie osobom, którym jest to niezbędne do wykonywania pracy (np. Biuro Obsługi Klienta).
 2. Informacje są przechowywane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich zniszczenia lub utraty.
 3. Zabezpieczamy dane zarówno fizycznie (np. przed awarią sprzętu), jak i elektronicznie (np. przed atakiem hakera).
 4. Nie udostępniamy Państwa danych firmom i osobom trzecim.
 5. Nie gromadzimy numerów kart kredytowych. Informacja o numerze karty wędruje od razu do firmy, zajmującej się obciążaniem kart kredytowych. Dane te są przesyłane bezpiecznym protokołem SSL, który zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo połączeń w Internecie. Identycznych zabezpieczeń używają banki internetowe.

Działamy w myśl wymogów prawodawstwa polskiego.

W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje dane lub zrezygnować z odbierania informacji promocyjnych, czy nawet z posiadania konta w cartablanca.pl. Wszelkie zmiany, które mogą zajść w naszej polityce prywatności, będą niezwłocznie umieszczane na tej stronie. Jesteśmy otwarci na opinie i uwagi, dotyczące poufności Państwa danych.

Related Post

Leave A Comment