Artykul

NAWIGATORY TURYSTYCZNE „DO KIESZENI”

Posted by DWPWN

Kompletny i wyczerpujący przewodnik turystyczny, w poręcznym formacie i w korzystnej cenie – wielu podróżującym Polakom ten zestaw cech wydawał się niemożliwy do spełnienia… Tej wiosny wydawnictwo Carta Blanca spełni oczekiwania turystów, którzy szukają wygodnych i niedrogich przewodników po krajach Europy. W sprzedaży znalazła się nowa seria nawigatorów turystycznych „Do kieszeni”, z której każdy tytuł oferowany jest w cenie 9,99 zł.

Pierwsze nawigatory po Czechach, Słowacji i Chorwacji już w sprzedaży! Nawigator turystyczny „Do kieszeni” wykorzystuje zalety znane już czytelnikom Carta Blanca z serii klasycznych nawigatorów. Nawigator to przewodnik, atlas, informator i album w jednym, a teraz dodatkowo w poręcznym, kieszonkowym wydaniu ułatwiającym korzystanie z nawigatora i sprawne poruszanie się po zwiedzanej okolicy.

Dzięki nawigatorowi turystycznemu do kieszeni Czytelnik spędzi wyjątkowy czas w najpiękniejszych miejscach danego regionu, pozna perły architektury oraz kulturę i obyczaje mieszkańców, a także zdobędzie wiele praktycznych informacji, które pozwolą na zaplanowanie wspaniałej wycieczki. Najnowsza propozycja wydawnictwa Carta Blanca pozwala dotrzeć do wyjątkowych i magicznych miejsc, których grzechem byłoby nie zobaczyć nawet podczas krótkiego wyjazdu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiedzić nie tylko turystyczne atrakcje, słynne uliczki i place, ale i mniej znaną, tajemniczą stronę danego miejsca. Dzięki nawigatorowi decyzja, gdzie pojechać i jak spędzić czas, okaże się niezwykle łatwa. Całości dopełniają efektowne fotografie, przybliżające atmosferę opisywanych miejsc.

W każdym z nawigatorów turystycznych „Do kieszeni” można znaleźć m.in.:

  • kilkaset turystycznych atrakcji podpisanych bezpośrednio na mapie samochodowej w skali 1:530 000
  • kilkaset opisów zabytków, atrakcji przyrodniczych, miejsc dla dzieci, imprez cyklicznych
  • turystyczne plany miast
  • kilkadziesiąt fotografii z różnych zakątków danego regionu
  • adresy i telefony restauracji oraz hoteli, moteli, pensjonatów i schronisk
  • wraz z kategoriami cenowymi
  • tematyczne zestawienie najciekawszych atrakcji turystycznych
  • indeks nazw geograficznych

Related Post

Leave A Comment